top of page

Impulse Health Tech Co. Ltd. jest wiodącym producentem i producentem urządzeń fitness.

Firma ma ponad 35 lat doświadczenia w dostarczaniu urządzeń do ćwiczeń cardio i siłowni i ponad 18 lat jako firma OEM, produkując sprzęt fitness dla wiodących marek fitness. Oferuje szeroki wachlarz funkcjonalnych domowych, lekkich komercyjnych i handlowych urządzeń fitness. Wszystkie nasze urządzenia są zbudowane jako innowacyjne, funkcjonalne, trwałe i stylowe.

 

Centrum Badań i Rozwoju Impulse Fitness dysponuje ponad 40 wysoko wykwalifikowanymi inżynierami elektrycznymi i mechanicznymi, starając się zaspokoić potrzeby fitness w celu poprawy ogólnego stanu zdrowia.

Jesteśmy certyfikat ISO9001: 2000, ISO14001, ISO10015 i OHSAS 18001.

 

DLACZEGO IMPULSE:

35-letnie doświadczenie w produkcji sprzętu fitness stworzyło Impulse jako największą markę sprzętu fitness w Chinach.

Producent OEM dla wiodących marek fitness.
Oferowanie kompletnych rozwiązań o komercyjnym skoncentrowaniu po konkurencyjnych cenach.
Sprzęt marki Impulse jest obecnie używany w ponad tysiącach siłowni na całym świecie.

Bieżnie z serii RT

Najbardziej popularne bieżnie z oferty Impulse. Charakteryzują się idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Jeżeli szukają Państwo sprzętu, który jest wytrzymały, łatwy w obsłudze i eksploatacji i przy tym dobrze wygląda to właśnie te produkty spełnią Państwa oczekiwania

Impulse RT930

Najwyższy z modeli z serii RT. Bieżnia wyposażona w dotykowy ekran LCD, który zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Specjalnie zaprojektowany model RT930 oparty jest na sprzęcie RT500 i zapewnia doskonałą i wysoką jakość działania. 12 calowa konsola dotykowa wyposażona w inteligentny system Android4.2.2. RT930 zapewnia działanie dotykowe, połączenie z internetem, odtwarzacz wideo i transmisję na żywo, a także inne opcje rozrywki, które naprawdę zintegrowały rozrywkę z fitness.

Impulse RT700

6HP (koni mechanicznych) - gwarantuje stabilne, mocne funkcjonowanie najbardziej popularnego modelu z serii impulse. Komercyjna bieżnia wyposażona jest w system aborcji, który generuje nacisk do 550 kg. System zapewnia wysoką moc, a jednocześnie utrzymuje hałas na poziomie 73dB. 8,5 "wysokość nachylenia, system poduszki pulflex ™ i strefa aktywna razem zapewniają komfortowe, wygodne, ale bardziej niezawodne doświadczenia użytkowników.

Impulse RT500

Komercyjna bieżnia wyposażona jest w system aborcji, który generuje nacisk do 550 kg. System zapewnia wysoką moc, a jednocześnie utrzymuje hałas na poziomie 73dB. 8,5 "wysokość nachylenia, system poduszki pulflex ™ i strefa aktywna razem zapewniają komfortowe, wygodne, ale bardziej niezawodne doświadczenia użytkowników.

Please reload

Formularz kontaktowy

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

bottom of page