Chwalące się solidną konstrukcją, skupiając się na stabilności, rowery Schwinn zaprojektowane są do naśladowania zauważalnie łagodniejszego odczucia świeżego asfaltu, za którym wzdycha każdy cyklista.

Rowery Schwinn jako marka Premium posiada w swojej ofercie 3 modele, które zaspokoją portfel każdego klienta. 

AC Performance Plus™

Zbudowany z aluminium z nastawieniem na stabilność, AC Performance Plus™ jest zaprojektowany do naśladowania zauważalnie łagodniejszego odczucia świeżego asfaltu, za którym wzdycha każdy cyklista. Rower jest ergonomiczne dopasowany i  zaprojektowany pod kątem łatwości użycia i funkcjonalności dzięki czemu bezproblemowo i bezprzewodowo połączy się z Twoim sprzętem dzięki technologii Bluetooth® i ANT+™.

AC Sport™

Zbudowany by skupiać się na stabilności, rower AC Sport™ jest zaprojektowany do naśladowania zauważalnie łagodniejszego odczucia świeżego asfaltu, za którym wzdycha każdy cyklista. . Ergonomiczne dopasowany i  zaprojektowany pod kątem łatwości użycia i funkcjonalności rower SC2 można ulepszyć o licznik Stages Power i konsolę na standardowe baterie.

IC Pro20™

Chwalący się solidną, stalową ramą ,skupiając się na stabilności, rower IC Pro20™ jest zaprojektowany do naśladowania zauważalnie łagodniejszego odczucia świeżego asfaltu, za którym wzdycha każdy cyklista. Ergonomiczne dopasowany i  zaprojektowany pod kątem łatwości użycia i funkcjonalności rower SC1 można ulepszyć o licznik Stages Power i konsolę na standardowe baterie. SC1 to dopiero poziom  wejściowy naszych rowerów a i tak zawiera cechy premium.

Formularz kontaktowy

Chcesz wiedzieć o promocjach i nowościach, zapisz się do naszego newsletter'a

Kontakt:

tel. 666 700 083 

tel. 509 77 88 11

e-mail: biuro@innwell.pl

© 2019 innwell. All rights reserved

INNWELL sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 506/113 
60-451 Poznań
NIP PL 7811930340
KRS 0000626697