Producent indoorwalking jest światowym liderem w zajęciach grupowych, które z wielkim sukcesem są prowadzone w klubach fitness. Wiemy, że wielu członków rezygnujących z klubów fitness robi to ponieważ nie osiągnęli swoich celów. Kontrola masy ciała i większa energia to dwa najbardziej popularne cele które zakłada sobie klient klubu.

Indoorwalking ma bezpośredni wpływ na te cele, a w klubach użytkownicy, którzy stają się "uzależnieni" od programu, to ci, którzy nie lubią maszyn do treningu cardio.  Zajęcia z Indoorwalking z sukcesem poprawiają wskaźniki retencji w średnim i długim okresie.

Indoorwalking to rozsądna inwestycja, która przynosi nową, udaną usługę , która pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Nie chodzi tylko o odnowienie sprzętu, ale o zwiększenie pasji i emocji użytkowników w kierunku nowego rodzaju pracy grupowej.

Indoorwalking IW3
Indoorwalking IW2

Najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie eliptyk od Indoorwalking.

Nowy Indoorwaking 3 ma wszystkie cechy, aby zapewnić użytkownikom doskonałe wrażenia z treningu. Atrakcyjne linie, które idealnie współgrają z resztą sprzętu w fitness klubie.

Nowe wygląd i zgrabna konstrukcja zachowują stabilność, zachowując zredukowane wymiary i doskonałą przenośność.

Indoorwalker został zaprojektowany tak, aby umożliwić przyjemny trening i spełniał biomechaniczne wymagania, które sprawiły, że Indoorwalking odnosi ogromny sukces.

 

Odpowiednio skonstruowana rama, przyjemny dla oka design i niezapomniane wrażenia powodują i jest to jeden z bardziej popularnych urządzeń w treningu grupowym cardio.

Szkolenia Indoorwalking

Innwell oferuje szkolenia instruktorskie z indoorwalking. Jeżeli są Państwo zainteresowani tym rodzajem szkoleń to zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 666 700 083