Impulse Health Tech Co. Ltd. jest wiodącym producentem i producentem urządzeń fitness.

Firma ma ponad 35 lat doświadczenia w dostarczaniu urządzeń do ćwiczeń cardio i siłowni i ponad 18 lat jako firma OEM, produkując sprzęt fitness dla wiodących marek fitness. Oferuje szeroki wachlarz funkcjonalnych domowych, lekkich komercyjnych i handlowych urządzeń fitness. Wszystkie nasze urządzenia są zbudowane jako innowacyjne, funkcjonalne, trwałe i stylowe.

 

Centrum Badań i Rozwoju Impulse Fitness dysponuje ponad 40 wysoko wykwalifikowanymi inżynierami elektrycznymi i mechanicznymi, starając się zaspokoić potrzeby fitness w celu poprawy ogólnego stanu zdrowia.

Jesteśmy certyfikat ISO9001: 2000, ISO14001, ISO10015 i OHSAS 18001.

 

DLACZEGO IMPULSE:

35-letnie doświadczenie w produkcji sprzętu fitness stworzyło Impulse jako największą markę sprzętu fitness w Chinach.

Producent OEM dla wiodących marek fitness.
Oferowanie kompletnych rozwiązań o komercyjnym skoncentrowaniu po konkurencyjnych cenach.
Sprzęt marki Impulse jest obecnie używany w ponad tysiącach siłowni na całym świecie.

Seria IT

Linia IT - to najbardziej popularna linia od producenta Impulse. Linia, która powstała z połączenia industrialnego designu, biomechaniki i unikalnych cech użytkowników, by uchwycić wszystkie najważniejsze dla treningu elementy w serię innowacyjnych urządzeń siłowych. Linia IT to przystępna forma, intuicyjny sposób dostosowywania ustawień i biomechaniki, aby zmaksymalizować motywację użytkownika i efektywność jego treningu.Ponad 50 urządzeń tej lini powoduje, iż wyposażenie w tę linię zaspokaja potrzeby wszystkich klientów Państwa klubu.

Linia posiada również urządzenia dualne, dzięki którym inwestycja w IT jest inwestycją atrakcyjna finansowo.

Seria IF

Najmniejsza z lini Impulse przeznaczona do mniejszych ośrodków treningowych. Bardzo dobry stosunek ceny do

jakości. Linia cechuje się bardzo dobrym wykonaniem, i przyjemnym dla oka designem. Każdy element urządzeń tej serii zapewnia optymalny trening poprzez szybkie dostosowanie obciążenia dla jak najbardziej satysfakcjonującego doświadczenia! Linia IF stanowi podstawowe wyposażenie w maszyny siłowe, ale znajduje również zastosowanie w bardziej skomplikowanych zestawieniach. Ćwiczący mogą ułożyć swój trening w obwodzie samodzielnie lub z pomocą instruktora nawet w 30 minut.

Seria SL

Linia dla najbardziej zagorzałych fanów treningów. Maszyny na wolny ciężar powodują, iż trening staje się zdecydowanie bardziej efektywny, a jakość wykonania lini SL jest na najwyższym poziome. To prawdziwie unikalna i umożliwiająca ruchy najbardziej zbliżone do naturalnych linia urządzeń siłowych. Stworzona tak, by odzwierciedlać ludzką biomechanikę, seria ta jest tak prosta, tak intuicyjna i pozbawiona sztuczności, że sprawia wrażenie zbudowanej dla każdego indywidualnego użytkownika „na miarę”.

Seria IE

Jedna z wyższych lini Impulse, która powstała z połączenia industrialnego designu, biomechaniki i unikalnych cech użytkowników, by uchwycić wszystkie najważniejsze dla treningu elementy w serię innowacyjnych urządzeń siłowych. Linia  IE to przystępna forma, intuicyjny sposób dostosowywania ustawień i biomechaniki, aby zmaksymalizować motywację użytkownika i efektywność jego treningu. 

Please reload

Formularz kontaktowy

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.