top of page

Star-Trac to amerykański producent z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji profesjonalnego sprzętu fitness.

Jako pionier i lider rynku, nieustannie wprowadza innowacyjne rozwiązania . Sprzęt cardio Star Trac został zaprojektowany przez inżynierów biomechaników oraz ekspertów z BMW Design.

 

Najwyższa jakość wykonania, zaawansowane technologie oraz setki testerów pozwala na długotrwałe bezawaryjne użytkowanie. Najlepszym świadectwem jakości marki jest fakt, że Star Trac dostarcza sprzęt dla amerykańskiej armii, której wymagania są najbardziej restrykcyjne na świecie. Firma jest również inicjatorem akcji „Expect Different”, mającej na celu zaktywizowanie jak największej grupy osób

o różnym stopniu zaawansowania w celu propagowania zdrowego trybu życia.

Urządzenia cardio
8 Series

Najwyższa linia produktów Star Trac.

Zapewnia maksymalną wydajność i jakość, jakich oczekują użytkownicy. Wysokiej klasy urządzenia o zupełnie nowym poziomie funkcjonalności.

Wbudowane są funkcje, których użytkownicy oczekują od Star Trac®, takich jak podwójny indywidualny nawiew, ulepszony pasek z monitorowaniem tętna i  z technologią Soft Trac®. Seria 8 pochodziz wieloma nowymi opcjami łączności w postaci konsoli OpenHub ™. Kkonsole OpenHub ™ Zapewniają rozwiązania do rozrywki, fitnessu i zarządzania aktywami, które zapewnią pełne doznania fitnesse klientom i właścicielom obiektów.

S-Series

Najpopularniejsza linia produktów Star Trac.

Zapewnia optymalną wydajność i jakość, jakich oczekują użytkownicy. Wysokiej klasy urządzenia o zupełnie nowym poziomie funkcjonalności.

Z powodzeniem stosowana w klubach fitness o różnej powierzchni.

Intuicyjne oprogramowanie, zawarta konstrukcja powoduje, iż klienci na całym świecie uważają jest nr.1 wśród urządzeń cardio.S-Seria charaktreuzje się idealnym stosukniem ceny do jakości.

StairMaster

Legendarny producent, który słynie z innowacyjnych rozwiązań. Od czasu opracowania pierwszego urządzenia imitującego chodzenie po schodach w 1983 roku, StairMaster urósł na lidera na rynku fitness. W ciągu ostatnich 30 lat została rozszerzona linia produktów a wraz z nią jakość i ergonomia. Obecnie  producent w swojej ofercie szeroki zakres produktów do treningu cardio. Zapraszamy do pobrania katalogu by sprawdzić jakie innowacyjne rozwiązania proponuje StairMaster.

Jeżeli są Państwo zainteresowani powyższymi produktami to zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy, bądź kontakt telefoniczny +48 666 700 083

Dziękujemy! Wiadomość wysłana. Przedstawiciel innwell skontaktuję się z Państwem niezwłocznie.

bottom of page