top of page

LifeSpan od 2001r. jest wiodącym amerykańskim producentem profesjonalnego sprzętu cardio.

W strategię działania firmy wpisany jest stały rozwój

i wprowadzanie nowych technologii. Asortyment skierowany jest do profesjonalnych fitness klubów oraz odbiorców indywidualnych.

Na uwagę zasługuje innowacyjne rozwiązanie skierowane do obiektów użyteczności publicznej między innymi takich jak obiekty biurowe.

 

Dlaczego LifeSpan ?

 

- Najlepsza bieżnia dla według RUNNRES World

 

- Amerykański producent

 

- Idealna do klubów fitness, hoteli i ośrodków SPA/Wellness

 

- Innowacyjne bieżnie dla obiektów biurowych.

 

- Ponad 16 letnie doświadczenie

 

- Firma specjalizująca się tylko w produkcji urządzeń cardio.

Dyskretne bieżnie LifeSpan Treadmill desks

 

LifeSpan Treadmill desks, idealnie wpisują się w miejsca prywatnych biur lub większych pomieszczeń biurowych, charakteryzują się bezszelestną pracą i zerową wartością zakłóceń i pięknym designem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Korzyści jakie płyną z użytkowania bieżni LifeSpan jest bardzo wiele m.in. poprawa jakości funkcjonowania umysłu, zwiększenie kreatywności i produktywności zespołu jak i również wzmocnienie dolnej partii ciała, z równoczesnym oddziaływaniem na zdrowie i dobre samopoczucie.

 

Stworzone na użytek specjalistów, freelancerów, zespołów, lub przedsiębiorstwa jako całości. Workplace LifeSpan pomaga jeszcze bardziej rozwijać się w trakcie pracy, z każdym krokiem dalej.

LifeSpan jest wiodącym producentem tego typu rozwiązań na świecie, który dostarcza najwyższej jakości produkty dla ludzi ceniących zdrowie i aktywność fizyczną.

 

bottom of page