Zespół innwell

Jesteśmy pasjonatami sportu, którzy zajmują się kompleksową dostawą sprzętu na rynku fitness.

Dzięki współpracy z wiodącymi producentami z branży fitness jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment sprzętu fitness, który znajduje zastosowanie w małych, średnich, ale również wielkopowierzchniowych klubach oraz klubach klasy premium.

Jesteśmy nastawieni na innowacyjne rozwiązania w branży fitness, dzięki czemu możemy Państwu zaproponować ciekawe rozwiązania, które odróżnią Państwa od konkurencji.

Andrzej Ciborek

Współwłaściciel / Dyrektor handlowy

Z wykształcenia jestem ratownikiem medycznym, od kilku lat odnalazłem również swoje powołanie w branży fitness, która pozwala mi na realizację moich planów.

Za aktywności preferuje biegi oraz treningi funcjonalne .

W firmie jestem odpowiedzialny za kontakt z kluczowymi klientami oraz prowadzenie szkoleń z zakresu Pierwszej Pomocy.  

Kontakt:    andrzejciborek@innwell.pl 

Dawid Pinto

Współwłaściciel / Dyrektor ds. marketingu

Absolwent Uniwersytetu  Ekonomicznego (Marketing) oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (Manager sportowy). Od 6 roku życia mocno związany ze sportem wyczynowym - skoki na trampolinie. Wielokrotny medalista ogólnopolskich i światowych zawodów. Z wykształcenia również trener personalny, z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie pasjonuję tenisem, sztukami walki oraz golfem. W firmie jestem odpowiedzialny za wszelkie działania marketingowe jak i również za kontakt z klientem.

Kontakt:    dawidpinto@innwell.pl

Anna Ciborek

Specjalista ds. sprzedaży

Współpracę z zespołem Innline rozpoczęłam w 2017 roku na stanowisku Asystenta, obecnie Account Manager. W pracy odpowiedzialna jestem za kontakt i obsługę klienta na rynku polskim i zagranicznym. Zadowolenie naszych Partnerów jest dla mnie najważniejsze, dlatego stawiam na profesjonalizm i fachowe doradztwo. Prywatnie realizuje się, jako matka nastoletniego syna. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia, lubiącą aktywność fizyczną, dlatego świetnie odnajduję się w treningu EMS. Moje motto życiowe to: „Zasypiaj z marzeniami budź się z planami”.

Kontakt:    annnaciborek@innwell.pl

Anna Szeszuła

Specjalista ds. sprzedaży

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Związana ze sportem od najmłodszych lat. Była lekkoatletka, uczestniczka wielu ogólnopolskich zawodów sportowych w skoku wzwyż.

Aktualnie bardzo aktywna fizycznie pasjonatka zdrowego stylu życia. Systematycznie poszerza swoją wiedzę na kolejnych warsztatach i szkoleniach.

Kontakt:    annaszeszula@innwell.pl

Sevcan Calisir

Specjalista ds. obsługi klienta

Zapalona miłośniczka sportów wszelkich aktywności. W firmie jestem odpowiedzialna ze sprawy związane z kontakt z klientem oraz za sprawy organizacyjne biura

Kontakt:   sevcancalisir@innwell.pl

Mercan Calisir

Specjalista ds. serwisu

W firmie odpowiedzialna za serwis sprzętu oraz opiekę nad klientem, ponadto monitorowanie i realizację zamówień.

Kontakt:   mercancalisir@innwell.pl

Łukasz Tarka

Specjalista ds. graficznych

Danuta Żywalewska-Koryl

Księgowość

Chcesz wiedzieć o promocjach i nowościach, zapisz się do naszego newsletter'a

Kontakt:

tel. 666 700 083 

tel. 509 77 88 11

e-mail: biuro@innwell.pl

© 2019 innwell. All rights reserved

INNWELL sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 506/113 
60-451 Poznań
NIP PL 7811930340
KRS 0000626697